Контакти

E-Mail: 

Запоріжжя -  scotc7542@gmail.com

Київ - v.nuzhna@gmail.com 


ezgif.com-gif-maker.gif

Телеграм-бот

23.09.2020

     Наша команда постійно працює з якістю обслуговування клієнтів. Наразі запускаємо telegram-bot. Це оперативний засіб отримання інформації з сервіру компанії по Вашому особовому рахунку. Ми любимо наших клієнтів!

 

Алгоритм роботи бота

1. Наданий вами в заяві номер телефону передано до бухгалтерії і занесено до бази розрахунків на сервері бухгалтерської служби. Це потрібно для захисту вашої особистої інформації.

2. Перейти по посиланню у телеграмі

3. Або використати QR – код телеграм-ботуНатиснути клавішу – START. Якщо раніше ви дзвонили до бухгалтерії по цьому номеру, відправивши його у систему ви автоматично даєте згоду дозвіл Правлінню на обробку, зберігання, використання відповідно до вимог чинного законодавства моїх персональних даних.
Щоб пройти реєстрацію у системі - у боті, потрібно відправити номер телефону натиснувши клавішу знизу – ТЕЛЕФОН. Після відправки цієї команди номер телефону буде злічено з номером телефона у базі на сервері та у випадку співпадіння буде відкрито доступ до вашого особового рахунку. До кожного особового рахунку має можливість підключення лише одного номеру телефона.

Даєте згоду на відправку номера телефону боту натиснувши клавішу – SHARE CONTACT (якщо у вас в телефоні телеграм налаштовано на англійську мову)

Контакт надіслано.

Чекаємо на відповідь від бота.

Може бути два варіанта відповіді:

1.     Ви зареєстровані по такому особовому рахунку…

2.     Ви не зареєстровані. Потрібно заповнити заяву в ОСББ.

Якщо був збій з інтернетом, і відповіді довго немає, після відправки телефону – натисніть будь-яку клавішу, бот це зрозуміє як помилку та на екрані з’явиться головне меню (вибираємо, який документ потрібен).

Склад головного меню:

-Квитанція

-Акт звірки

-Картка боржника

-Реквізити ОСББ (ЖБК)

-Подати показники лічильників (якщо у ОСББ колективні договори на ці транзитні послуги).

Кожного місяця автоматично на електронну адресу та у бот буде надходити квитанція після 15 числа місяця наступного за звітним.

Інформація від адміністрації ОСББ, опитування можуть надходити на електронну адресу та на бот – по потребі ОСББ.

УВАГА!!! Реєструвати чат-бот тільки на той номер телефону, що вказано в заяві.

 

З повагою,

Бухгалтерія ОСББ.

 


← Всi новости