imgonline-com-ua-GIF-Animation-ymlHy1hWlZzZ1rDC.gif

Контакти

E-Mail: 

Запоріжжя -  scotc7542@gmail.com

Київ - v.nuzhna@gmail.com 


Новини

05.04.2020 .
Останні зміни про карантин

Посилання на документ...
26.01.2018 Все, що необхідно знати про новий Закон "Про житлово-комунальні послуги"
Нещодавно Верховна Рада прийняла, а Президент підписав новий Закон України "Про житлово-комунальні послуги". Його новації стали центром уваги нового лонгріду від Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні". Які є моделі договірних відносин на комунальні послуги? Як нововведення нового Закну про ЖКП захистять права українців? Навіщо потрібні асоціації ОСББ? Про все це та чимало іншого - далі у лонгріді.
25.01.2018 “МОНЕТИЗАЦІЯ” ПІЛЬГ І СУБСИДІЙ: ЩО РОБИТИ ОСББ?

Початок 2018 року ознаменувався одночасно кількома змінами в законодавстві щодо надання громадянам пільг і житлових субсидій.

Зміни ці виявилися неоднозначними і вже встигли “підняти на вуха” не лише ОСББ, але й виконавців комунальних послуг. Розберімося, що ж дійсно змінилося, і як краще повестися в цій ситуації об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку.

1) Попереду час загальних зборів і звітів за минулий рік ...

Настає час, коли голови нададуть людям свою роботу і опишуть всі проблеми, виберуть правильний і раціональний план роботи на наступний рік. Дякуємо всім активним мешканцям в участі роботи вдома. Усі голови будинків, з якими ми працюємо готові вислухати всі пропозиції і рекомендації щодо подальшої роботи. Будьте чесні з собою і тими людьми, яким Ви довірили свій будинок. Тільки спільними зусиллями ми можемо побудувати в своєму будинку правильну державу! Удачі у всьому!

2) Якщо про тебе йдуть чутки, значить, ти - особистість ...

Запам'ятай: ніколи не засуджують і не заздрять поганому. Заздрять кращим, обговорюють кращих. Краще бути центром уваги, ніж перебувати в примітивному стаді засуджують. Шановні голови, не бійтеся! Ви робите все правильно! Є таке: спочатку вибираємо, потім засуджує і тільки побачивши розвиток і роботу ми починаємо вірити! Пам'ятайте це і не доводьте словами, а доводьте правильність своїх рішень діями!

3) «Віра, що існує рішення, відкриває шлях до вирішення." Девід Шварц ...

Сьогодні поговоримо про заарештованих розрахункових рахунках ОСББ або ЖКХ. Так, так, шановні мешканці, на Ваш розрахунковий рахунок теж може бути накладено арешт виконавчою службою до погашення суми боргу, прийнятого рішенням суду. Що ж далі? Як жити дому? - запитаєте Ви. Є два шляхи вирішення цього питання: 1. Платежі юр на юр. 2. Робота через ГІОЦ. Використовуючи один з цих способів, Ви зможете продовжувати існувати як чистий будинок, у якого є світло, працюють ліфли. ТОВ Бухгалтер онлайн має практичний досвід вирішення даного завдання. У нашій практиці не існують проблем. Існують ситуації, які підлягають вирішенню. Залишайтеся з нами і багато проблем стануть звичайними ситуаціями!

4) Той, хто хоче бачити результат своєї праці негайно, повинен йти в шевці "Альберт Ейнштейн ...

Шановні мешканці, поважайте працю людей, яких Ви вибрали управляти своїм будинком і довіряйте їм! Не ставте "палки в колеса", а допоможіть, якщо є ідеї вони завжди готові Вас вислухати і прислухатися. Адже вони теж в основному живуть в Ваших будинках і хочуть створити умови найбільш оптимальні для Вашого будинку. Зрештою все буде добре, а якщо не добре то це не кінець! Тільки поважаючи і довіряючи один одному ми побудуємо правильне суспільство. Одного разу ми задумалися чому в нашу країну надходять іноземні інвестиції в будинку? При чому безповоротно .. А причина дуже проста: Люди, які живуть за кордоном несуть усвідомлену відповідальність не тільки за свою квартиру, але і за будинок, в якому вони живуть. Виділяючи кошти, іноземці привчають нас усвідомлено підходити до цього питання і витрачати частину своїх коштів на будинок. Адже, що входять інвестиції видаються не 100%, а вимагають витрат на місці. Таким чином, приймаючи їх умови, ми стаємо для них зрозумілими і в нашу країну поступово збільшуються іноземні інвестиції. Так давайте ж брати активну участь в житті своїх будинків! І це призведе до зростання інвестицій в нашу країну. І відповідно до економічного зростання!

5) "Весь цей світ як дуже вузький міст: головне, коли ти йдеш по ньому, нічого не боятися!" Рабі Нахман з Браслава, великий каббалист ...

Тільки разом ми створимо в наших будинках порядок і затишок! Тільки усвідомлений підхід поліпшить стану наших будинків. Відкритість, правильність і чесність - ось чим ми керуємося у своїй роботі!

6) "Є тільки одна людина відповідальний за якість вашого життя. І ця людина - Ви." Джек Кенфілд ...

Давайте правильно використовувати кошти, які люди збирають на утримання свого будинку. Почнемо з оплати праці працівникам, які облагороджують наше житло. Є три варіанти оформлення співробітників в ОСББ. Всі вони законні і мають свої переваги. З якою формою краще працювати ми підкажемо Вам і підберемо найбільш оптимальний для Вашої роботи. Звертайтеся до нас! Ми завжди раді співпраці! Тел. 050-777-09-57

7) Економте воду - приймайте душ разом! ...

Багато мешканців оформляють субсидії. А багато хто переходить на альтернативні методи нагріву води. З існуючої практики це: бойлер, системи, що працюють від батарей і т.д. Своєчасна подача свідчень у воді в ОСББ (при колективному договорі) запобігає зростання боргів перед постачальниками послуг. ОСББ не прибуткові організації в обліку обов'язково необхідно вести звід по загальнобудинкового лічильника і по квартирному обліку. ТОВ Бухгалтер онлайн запропонує Вам найбільш оптимальні методи збору свідчень у воді. а також організовує аналіз, проведе статистику попередніх періодів, розповість про правильність вашого обліку.

8) Зустрічаються двоє людей, у одного з них в кишені гривня ...

і в іншого гривня. Вони помінялися грошима. Скільки грошей у кожного? По гривні. Зустрічаються двоє людей, у одного є ідея, і в іншого ідея. Вони обмінялися ідеями. Скільки ідей у кожного? За дві ідеї. ТОВ "Бухгалтер онлайн" веде бухгалтерський облік в декількох ОСББ і ЖБК і генерує рішення різних ситуацій і ідей! Приєднуйтесь до нас і Ви будете в курсі всіх господарських операцій в ОСББ і ЖБК!

imgonline-com-ua-GIF-Animation-ymlHy1hWlZzZ1rDC.gif