Контакти

E-Mail: 

Запоріжжя -  scotc7542@gmail.com

Київ - v.nuzhna@gmail.com 


ezgif.com-gif-maker.gif

Новини

28.09.2020 10 корисних статей
10 корисних статей, що здатні допомогти вам на практиці: більше економити, менше витрачати, контролювати боржників та ефективно використовувати спільне майно! Будуть цікавими як для управителів, так і для ОСББ! ...
23.09.2020 Телеграм-бот

Наша команда постійно працює з якістю обслуговування клієнтів. Наразі запускаємо telegram-bot. Це оперативний засіб отримання інформації з сервіру компанії по Вашому особовому рахунку. Ми любимо наших клієнтів! ...

14.06.2020 Критерій визначення основних засобів 20 тис. гривень.
Критерій визначення основних засобів 20 тис. гривень.

З якого періоду він застосовується?
Подробиці: https://buhgalter911.com/uk/news/news-1050882.html?utm_source=viber&utm_medium=channel&a...
05.04.2020 .
Останні зміни про карантин

Посилання на документ...
26.01.2018 Все, що необхідно знати про новий Закон "Про житлово-комунальні послуги"
Нещодавно Верховна Рада прийняла, а Президент підписав новий Закон України "Про житлово-комунальні послуги". Його новації стали центром уваги нового лонгріду від Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні". Які є моделі договірних відносин на комунальні послуги? Як нововведення нового Закну про ЖКП захистять права українців? Навіщо потрібні асоціації ОСББ? Про все це та чимало іншого - далі у лонгріді.
25.01.2018 “МОНЕТИЗАЦІЯ” ПІЛЬГ І СУБСИДІЙ: ЩО РОБИТИ ОСББ?

Початок 2018 року ознаменувався одночасно кількома змінами в законодавстві щодо надання громадянам пільг і житлових субсидій.

Зміни ці виявилися неоднозначними і вже встигли “підняти на вуха” не лише ОСББ, але й виконавців комунальних послуг. Розберімося, що ж дійсно змінилося, і як краще повестися в цій ситуації об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку.